KONST / Litografier / Färglitografier 11609252
nr 1160 9252
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st. Numrerade och signerade, motivet: 40x30
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:27:38
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)